0

امیلی در پاریس: بهترین استایل های لیلی کالینز


مجموعه مد و تلویزیونی مورد انتظار که در تاریخ 2 اکتبر از شبکه نتفلیکس پخش شد

طراح لباس سریال معروف تلویزیونی که کری بردشاو را به نماد سبک میلیون ها دختر در این شهر به تصویر کشیده است.
لیلی کالینز قهرمان داستان که در نقش یک مدیر بازاریابی است بازی میکند ،و در شرکتی فرانسوی مشغول به کار است که یک فرصت شغلی غیر قابل باور به او پیشنهاد میشود. امیلی وظیفه دارد تا استراتژی رسانه های اجتماعی خود را تغییر دهد و آمریکایی ها را به این شرکت نزدیک کند.
در میان همه ظاهرها، سبک برند Chanel برجسته است. و این خود پاتریشیا فیلد است که پیوند ویژه ای را که بین این مجموعه تلویزیونی و مزونها و برندهای مطرح بازگو می کند.
“لباس های شانل در تعریف شخصیت امیلی بسیار تاثیر گذار بوده است، زیرا ما از آنها برای برجسته کردن جنبه زیبایی و جوانی او استفاده کردیم. به عنوان مثال،کت سبز شنل با یک لباس منحصر به فرد دیگر به خوبی ست شده است و ترکیب خوبی به وجود امده.

79779 1

بعلاوه، امیلی بارها و بارها با یک پیراهن سفید که که روی آن کلمه Chanel نقش بسته است دیده میشود.، همچنین کیف مشکی شنل که با مروارید رویش کار شده با کلاه قرمز و کت چهارخانه ست شده است و استایل زیبایی را به وجود اورده است.

Capture999

طراح لباس این سریال گفت: من برند Chanel را انتخاب کردم ، زیرا آنچه که من در مورد این برند دوست دارم این واقعیت است که من همیشه می توانم آن را به روشهای جدید و فریبنده تفسیر کنم. اساساً شانل تکامل ندارد، بی انتها است

Capture00098

لباس شب امیلی در پاریس نیز بسیار رویایی است. لیلی در اولین مهمانی ای که در پاریس به آن دعوت شده بود با لباس مشکی از برند Alexandre Vauthier که از دامن پارچه ای توری و پهن که تا زانو بود، رونمایی کرد.

884

در تئاتر امیلی با ظاهری را دیده میشود که با ادای احترام به سیندرلا در پاریس است،
فیلم نمادین 1956 با آدری هپبورن

Capture7543
Captureت99

در میان مجلل ترین لباس ها، ، لباس کوتاه ساخته شده استفان رولاند که در این مجموعه تلویزیونی یکی از قطعات فرقه سبک Pierre Cadault است.

Capture9111 1

و رنگ صورتی تکان دهنده و جذاب، که به طور کلی، یکی دیگر از موفق ترین لباس های این مجموعه تلویزیونی است، شاید به دلیل  اینکه این کت کنزو، که قهرمان داستان در سکانس های دیگر نیز ان را بسیار می پوشد

Capture666

اگر سبک امیلی در پاریس را دوست داشتید، پیج اینستاگرام او را از دست ندهید، جایی که بهترین استایل ها و لباسهایش در آنجا قرار میدهد.

View this post on Instagram

Living her best life 🥖🇫🇷💋

A post shared by Emily In Paris (@emilyinparis) on

منبع:

https://www.vogue.it/moda/article/emily-in-paris-serie-netflix-migliori-look-lily-collins-foto

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *