0

Dua Lipa با لباس درخشان در برنامه گراهام نورتون

Dua Lipa با لباس درخشان در برنامه گراهام نورتون ، با لباس زیبا اوت کوتور والنتینو : در برنامه گراهام نورتون دوآ لیپا در حین اجرا در نمایش گراهام نورتون ، با پوشیدن یک لباس نقره ای فوق العاده از اوت کوتور والنتینو که بسیار زیبا و متفاوت بود و لباس باتوجه به متن اهنگ او طراحی شده که پایین در ادامه توضیحات کامل ذکر شده است.

Dua Lipa با لباس درخشان در برنامه گراهام نورتون که لحظه ای جادویی برای اجرای تک آهنگ جدید دوآ لیپا بود.

قبلاً در موزیک ویدئو دوآ لیپا  که با حضور dababy بود ، میبینید که با استفاده ازسایه های نقره ای  که شباهت به رنگ روشن ماه  دارد: و همچنین یک لباس کوتاه و براق که  همچون ماه درخشنده است ، و این لباس شبیه به مدل ورساچه ای است که توسط کیت ماس ​​در سال 1999 ارائه شد برتن دارد. و سمت “تاریک” ماه ،چیزی که برای چشم انسان قابل مشاهده نیست ،قبلاً در سمت تاریک ماه خوانده شده است .

در عوض در برنامه گراهام نورتون با یک لباس کوتاه دیگر نشان داده می شود که طراحی خاصی دارد بر روی صحنه ی نمایش امد: مدل موگولر پوشیده با جلوه چشم انداز متفاوت و با مدل آبشار از مهره های تن سور تن که یک طراحی عالی محسوب میشود

همانطور که می دانیم ، ستاره پاپ  مشهور امریکایی Dua Lipa  که همیشه از طرفداران لباس های پر زرق و برق بوده است ، بنابراین او برای این کنسرتش با این لباس درخشان و متفاوت بروی استیج رفت او  یک طراحی  درخشان و عجیب با مدل ابشاری را انتخاب کرد ،موردی که توسط pierpaolo piccioli برای مجموعه اوت کوتور والنتینو پاییز 2020 2021 طراحی شده است.

لباسی که کاملا متناسب با متن طراحی شده است و با الهام از متن ان است، متن اهنگ : اگر می خواهید با من فرار کنید ،من یک کهکشان می شناسم و می توانم شما را سوار کنم ، این پیشبینی را داشتم که به یک جایی سقوط خواهیم کرد ،جایی که موسیقی برای زندگی متوقف نمی شود ، درخشان در آسمان ، در چشمان من برق می زند ، آنها همانطور که می خواهم برق می زنند “.

منابع:

https://www.vogue.it/moda/article/dua-lipa-vestito-argento-valentino-look-graham-norton-show-foto

https://www.youtube.com/results?search_query=Dua+Lipa+-+Levitating.+The+Graham+Norton+Show

https://www.youtube.com/watch?v=TUVcZfQe-Kw

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.