0

برند celine بهار 2021

از تابستان سال 2020 , زمانی که این طراح خارق العاده مجموعه جدید خود را به نام پسران رقص رو نمایی کرد بسیاری از ایده ی او متحیر شدند، که این فشن شو در یک باشگاه مسابقات در جنوب فرانسه اجرا شد و همچنینHedi Slimane رویکرد خود را به حالت مستند تغییر داد .

این اجرا  در ورزشگاه لویی دوم بسیار باشکوه  برگزار شد.

Stylingو restyling، کده‌ای طبقه بورژوا را که سه لین برای ایستادن در آن جا به کار می‌ رود ، شرح داده شده . استفاده از  کلاه‌های Celine logo و کلاه‌های  متصل به کت ، با استایل متفاوتشان که  دست‌ها در جیب شلوار جین و یا شلوارک  قرار دارد، و به ” سبک دهه ۸۰ است و در اکثر استایل های انها از عینک افتابی استفاده شده و همچنین کتونی یا بوت های گوناگون که ست جالبی را به وجود اورده .

موارد استفاده شده در این استایل های زیبا: کت و هودی های شیک و لباس آراسته ، و کیف زنانه ، کفش های  قدیمی و که دارای کمی پاشنه هستند . از کفش‌های کتانی راحت و سبک استفاده شده همچنین در بعضی استایل ها مشاهده میکنید که چکمه‌های Wellington را در زیر blazers قرار داده اند. 

این مجموعه با ایده ی متفاوت و عجیبش که این فشن شو در  استادیوم ورزشی Monegasque برگزار شد و و منظره ای جالب به وجود اورد که بسیار مورد توجه قرار گرفت 

منبع :

https://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2021-ready-to-wear/celine

https://www.youtube.com/watch?v=Wh7ab7-Gf_E&feature=youtu.be

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *