0

نمایش دیجیتال Dolce Gabbana، اولین نمایش مد آماده برای خرید

نمایش دیجیتال Dolce Gabbana که نامش DG Digital Show و پروژه عظیم و جذاب است. یک برند مشهور جهانی است که محصولات جدید زنانه و مردانه را ارائه می دهد.

پروژه DG Digital Show یا نمایش دیجیتال Dolce Gabbana

Dolce Gabbana پروژه DG Digital Show را ارایه کرد، مجموعه ای از نمایش های دیجیتال مد که در وب و سیستم عامل های اجتماعی این برند برگزار می شود ، بلافاصله بعد از تمام شدن نمایش و این  فشن شو تمام محصولات جدید این مجموعه را میتوان برای خرید بصورت آنلاین و حتی نیزبه صورت حضوری در بوتیک های انها مشاهده کرد.

در نمایش دیجیتال Dolce Gabbana که  قابل دسترس و مشاهده برای همه و از سراسر جهان است و به صورت دیجیتال میتوان ان را دید ،گریم، موسیقی و تنظیمات عموماً مختص نمایش های مد زنده است. در نمایشگاه دیجیتال DG همه چیز به افزایش پیام این سبک کمک می کند و تاکیدی بر روی این سبک است و نمایش دیجیتالی رواج بیشتری یابد و مرسوم شود که باعث ایجاد حداکثر ایمنی می شود و نیز از طریق امکانات بی نهایت دیجیتال، تمام جادوی تجربه فیزیکی را نیز ارائه دهد.

نمایشگاه دیجیتال مجموعه زنان \”Walking In The Street\” (در 13 نوامبر 2020 در ساعت 9:00 به وقت ایتالیا) افتتاح میشود، که در آن ویژگی های متمایز Dolce Gabbana با سبک شهری معمولی و آرام مطابقت دارد. یک ترکیب مشخص  از پارچه ها و فرایندها، همراه با مطالعه مقدماتی اشکال و تناسبات، چهره ها و گریم های همیشه متفاوت را ایجاد می کند: بلیزرهای مجسمه سازی، شلوار جین ، کفش های ورزشی و کیف های همه کاره فضای شهری.

با نمایش دیجیتال DG، Dolce Gabbana به طور قطعی الگوهای سنتی  و فصلی بودن مجموعه ها شکسته می شود ..

منبع:https://www.vogue.it/moda/article/dolce-gabbana-sfilata-digitale-ready-to-shop

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *