0

کالکشن جدید برند Balenciaga بهار_تابستان 2021

Demna Gvasalia  که به سراغ لباس های “آسان ، خنک و شیک و گشاد” با اعتبار پایداری بالا رفته است

طراح این کالکشن متفکر درهم گسیخته ای است که دست به کارهای متفاوت میزند، دوباره همه جیز را تغییر می‌دهد، و به جای آن که مجموعه “باند” اصلی را به نمایش دراورد،کالکشن جذاب و جدید برند Balenciaga بهار_تابستان 2021 را نشان می دهد. او همچنین از فرمت ویدیویی به جای تجربه همه‌جانبه فیزیکی استفاده کرده است در حالی که مقدار قابل توجهی با افزایش 93.5 درصدی پارچه های رنگی جامد که دارای گواهی پایدار هستند که ۱۰۰ درصد از آن‌ها قابلیت دوام و مانگاری بسیار بالا دارند.

طراحی های این کالکشن همچنین یک پایداری محسوب می شود و البته مقداری از این پایداری دراین لباس هایی که پس از تاریک شدن در خیابان های پاریس از بین رفته است(مدل ها برای کت واک صحیح و اوصولی بروی زمین راه رفتن خود حفظ می کردند)که تأثیر محیطی یک مدل تولیدی را کاهش می دهد ، که مطابق یادداشت های مطبوعات است.

طراح همچنین با استفاده از کت و پالتوهای سنگین ، پیراهن‌های گشاد آستین‌های بلند ، کت و شلوار گشاد ، لباس های گشاد و حتی هودی ها که در اینجا مشاهده میکنید که در هفته ی مد پاریس را به طور عمومی برگزار شد و بسیار باشکوه و مجلل بود.

oversize و hoodies و بسیاری چیزهای دیگر در این مجموعه بخشی از دایره لغات مد روز هستند ، هودی های خوب و هودی های بد وجود دارد یعنی  به طور مثال جنس هودی، ست کردن ان با استایل مد نظر ، داشتن ترکیب رنگی مناسب و.. در اینجا طراح توانسته است با موفقیت همه ی جزییات را رعایت کند .

برای سبک دهی به استایل ها و جلوه یبیشتر انها ، طراح  از جواهرات درخشان استفاده کرده است و نیز استفاده از عینک افتابی در شب که باعث میشود توجه ها به این فشن شو جذب شود  و همچنین طراح لباس این برند گفت من ایده استفاده از عینک آفتابی در شب را دوست داشتم. انجام چنین کاری تا حدی پوچ است، اما غیر قابل انکار است

این مجموعه تا حدودی از تصور اینکه مد ممکن است در سال 2030 به روشی مفهومی شکل بگیرد صحبت کرده است.

تعدادی از تصاویر این کالکشن متفاوت این برند را میتوانید مشاهده کنید

Capture11 3
Capture6 1
Capture1111
Capture99
Capture234
Capture777
Capture44
Capture55
Capture0675
Capture09
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *