0

لباس کوتاه:روند مد برای زمستان 2021

لباس کوتاه:روند مد برای زمستان 2021_2020 : به نظر می رسد که بیشتر لباس های کوتاه در این نمایش مد دیده میشود . لباس های کوتاه فانتزی که از جنس مخمل یا چرم ، لباس های کوکتل یا عروسکی در اندازه کوتاه و همچنین لباس های سیاه (کمی) کوچک و کوتاه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است

لباس کوتاه:روند مد برای زمستان 2021

مد که با شوق به آینده نگاه می کند و با سرعت زیادی پیشروی میکند و درحال رشد است. سال 1930 ، از پرفسور و اقتصاددان آمریکایی ،Paul H.

نیستروم کتابی به نام اقتصاد مد نوشت که در آن به چگونگی افزایش یا کاهش فاصله لبه دامن ها از سطح زمین با توجه به روند بازار سهام اشاره کرد و نوشت: هرچه دامن کوتاهتر باشد بازار بیشتر صعود می کند و بالعکس.

جنبه جالبی که باعث می شود به بازگشت مینی لباس ها و اینکه به این مدل لباس ها فکر کنید، انها لباس هایی کوتاه و در عین حال جذابی هستن که مورد پسند بسیاری از مردم است. ممکن است مد برای ما پیام های رمزگذاری شده ارسال کند! اشتیاق به بهبودی وجود دارد و این همراه با سجاف ها و خلاقیت های عجیب و مختلف همراه است ،

حتی اگر این بیانیه چندین نقص را ثبت کرده باشد: به موفقیت نگاه جدید (لباس های میدی) پس از جنگ یا فروپاشی بازار سهام 1987 ، سال رونق “لباس های کوچک” فکر کنید.

همچنین ناگفته نماند که گوگل در جستجوهای “شلوار های گشاد” ، “لباس ورزشی” و “لباس بافتنی راحت” یک جهش را ثبت می کند و لباس های راحت تر قطعا همه پسند تر نیز هستند.

آرایشگران نیز تمایل به پوشیدن لباس های کوتاه و شگفت انگیز دارندو البته لباس هایی غنی از پارچه های طرح دار و زیبا ، با آستین های پف دار و حاشیه های خوش رنگ .

منبع: https://www.vogue.it/moda/gallery/vestiti-corti-look-tendenze-moda-autunno-inverno-2020-2021-foto?image=5fabeaa1150ba6e043049c87

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.