0

لیلی کالینز با لباس توری از برند Saint Laurent

لیلی کالینز با لباس توری از برند Saint Laurent سبک  لباس لیلی کالینز در سریال امیلی را در پاریس فراموش کنید که کاملا با این استایل که در اینجا میبینید متفاوت است. این مدل نسخه متفاوتی از سبک فرانسوی را نشان می دهد.لیلی

لیلی کالینز با لباس توری از برند Saint Laurent که او یک لباس توری سفید جذاب که همراه با یک کمربند طلایی است را انتخاب کرد : در مجموعه تلویزیونی معروف امیلی در پاریس، او به معنای واقعی ما را با سبک و استایل پاریسی اشنا کرد که از با استفاده از ، کیف های طراحان مشهور، کت های زیبا و جذب  و البته با بهره گیری از رنگ های روشن،و ست کردن لباسها با ترکیب رنگی های بی نظیر جادو کرد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

لیلی کالینز یک لباس توری جذاب از برند Saint Laurent ( ایو سن لوران ) را انتخاب کرد : در مجموعه تلویزیونی معروف امیلی در پاریس، او به معنای واقعی ما را با سبک و استایل پاریسی اشنا کرد که از با استفاده ، کیف های طراح مشهور، کت های زیبا و جذب  و البته با بهره گیری از رنگ های روشن،و ست کردن لباسها با ترکیب رنگی های بی نظیر که جادو کرد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

اما ، در اینستاگرام، لیلی کالینز با استایل بسیار متفاوتر از ان سبکی و استایلی که در سریال امیلی در پاریس  بود ظاهر شد و نسخه سبک فرانسوی را کاملاً متفاوت نشان داد با انچه در سریال بود ، این کار را با پوشیدن یک لباس مینی سفید توری از مجموعه 2020_2021 prefall  توسط سنت لورن انجام داد.

خلقی که در Jeanne Damas یا Lou Doillon نیز به خوبی شاهد آن خواهیم بود. درست همانطور که به ظاهر آنتونی واکارلو پیشنهاد شده است، بازیگر زن آن که از کمربند ماکسی استفاده کرده است. لیلی این لباس را برای جلسات خود در Zoom که برای تور مطبوعاتی دیجیتال فیلم Mank ساخته دیوید فینچر، به تازگی در ایالات متحده منتشر شده بود، انتخاب کرد.

منبع : https://www.vogue.it/moda/article/lily-collins-look-abito-pizzo-saint-laurent-autunno-inverno-2020

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.