0

کالکشن جدید برند دولچه و گابانا بهار تابستان 2021

در واقع نمایش مد Dolce & Gabbana Spring Summer 2021 به کمک وصله های خلاقانه که  به اصطلاح  بهش میگویند  Patchwork (الهام گرفته شده از سیسل ،که نشان دهنده ی عشق دوباره به سرزمین خود، مهد سنت ها و زیبایی های منحصر به فرد ان است)

کیف (ماکسی)، چکمه و لباس های تکه ای برای مجموعه بهار تابستان 2021 برندDolce &  Gabbana که در اولین روز از هفته ی مد میلان برگزار شد.

اگه به جزییات طرح ها دقت کنید متوجه خواهید شد  که  از رنگهای  متنوع  بسیاری استفاده شده  و با به کارگیری از چیزهای خیالی و خلاقانه و البته استفاده از پارچه های کبریتی جذاب که به طور ماهرانه ای با هنر وصله  دوزی و تکه دوزی دوخته شده اند.

در این کالکشن طرح های متفاوتی را ارایه شد ، که یک تعادل زیبایی دارد و  به پیچیدگی خاص مجموعه  اشاره میکنه ، در این مجموعه متریال و طرح هایی مانند: حیوانات و گلها ، پولکای میکرو و ماکرو ، جین آبی ، و همچنین زنجیر و جواهراتی که به عنوان زیبایی در مد استفاده می شود، به کار رفته اند.

محبوب ترین لوازم جانبی:

کیف های بزرگ (به نظرتون در خانه میشه از اینها استفاده کرد؟!)،

کیف های چرمی بافته شده برای نشان دادن میراث Maison،

چکمه های تکه ای و روسری هایی که برای ایجاد پیراهن های فوق العاده و خاص به کار گرفته شده اند و این کالکشن را متفاوت کرده اند که عطر و طعم دهه 90 میدهند و یاداور ان دهه هستند.

https://www.instagram.com/p/CFh8BloIWoK/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *