0

مانتوهای زمستانی 2021: کت های شتری ارزان قیمت


کت های شتری برای زمستان 2021 نیز از واجبات است: عکس هایی از این مدل کت شتری که از برند های مختلف است در پایین صفحه میتوانید مشاهده کنید ، که این مدل هارا از فروشگاه های آنلاین آمازون یا خود سایت های این برند ها میتوانید با قیمت مناسب، تهیه کنید.
لباسی است که استایل زمستانی شما را با ظرافت کامل حفظ میکند : کت شتری. لباسی است که مناسب است بیرون از خانه پوشیده شود در ایام سرد سال کاربرد دارد، و نیز این لباس توانسته از مد جهانی و کلاسیک جان سالم به در ببرد و اکنون برای تعیین قوانین سبک جدید باز می گردد، این کت که تقریبا میشود گفت کتی بلند است و تا زیر زانو میرسد و یا بعضی از انها نیز دارای لبه ای تیز هستند که به مچ پا می رسد ومعمولا طرح زیادی در این مانتو ها دیده نمیشود و ساده هستند که همین سادگی این مدل است که باعث زیبایی ان شده است.

در اینجا مدل های زمستان پاییز 2020_2021 را میبینید: اگر می خواهید کت شتری شما یک سبک مینیمال و ساده داشته باشد،با یک دکمه میتوانید این زیبایی را حفظ کنید و با دکمه های زیاد کت را شلوغ نکنید و تعادل ژاکت را از بین نبرید، این مدل به خصوص برای کسانی که سبک نظامی دوست دارند پیشنهاد میشود و بسیار شیک است
کت های زمستانی با الهام از لباس راحتی: دارای کمربندهایی است که باید از کمر با گره ای بسیار ساده بسته شوند و ترجیحا گره ای که میزنید پاپیون نباشد و ساده باشد. می توان گفت کت های عروسکی هستند که با خز مصنوعی پوشیده شدند که البته کرم رنگ ویا همان با رنگ شتری هستند، پیشنهاد میشود حتما یک بار این مدل را امتحان کنید.

Capture898989
& Other Stories

Capture7 2
Massimo Dutti

Capture89
Zara

Capture09090
Gant

Capture565
A.MARSI by Silvia Mori

Capture 1
H&M

Capture832
Asos

Capture34
Mango

Capture11 2
Topshop
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *